האתר בעל תמיכה מוגבלת בדפדפן שלך, אנו ממליצים לך לצפות באתר מ Chrome / Edge / Safari / Firefox
כל האתר ב20% הנחה קופון SUMMER20 מעודכן בקופה
שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 249 ₪

אבני חן שטובות לחיזוק התקשורת בין אנשים

תקשורת אינה רק לדעת לדבר בצורה רהוטה - אלא כוללת בתוכה גם לדעת להקשיב לעומק של דבריי האחר.

אנבי חן אלו הם הטובים ביותר לעזור לשניכם לנהל שיח ולהבין אחד את השני. רובן כחולים להפעלת צ׳אקרת הגרון וחלקם מפעילים את צ׳קרת הלב.

אבן_אגת בלו-לייס

אגת בלו-לייס Blue-Lace Agate

מסייעת באופן מיוחד לשיפור הבעה מילולית. טוב להחזיקה בקרבת מקום כשרוצים לשמור על כושר ביטוי רגוע. מסירה ומשחררת מחסומים ממערכת העצבים. האנרגיה שלה מעניקה תמיכה עדינה למצבי ייאוש ודכדוך. טובה לעוסקים במשרות ניהוליות מאחר ועוזרת להרגיע ולהשקיט את המוח לאחר מאמץ מחשבתי.

ראה תכשיטים
אבן_אקוומרין

אקוומרין Aquamarine

מחזקת את היכולת לעשות התבוננות עמוקה על הרגשות והתגובות בעת סערה רגשית, ויחד עם זאת לא לצאת מאיזון ומהחיבור לעצמי. מתאימה במיוחד לאלה שבזמן מצבים רגשיים סוערים קשה להם להתנהל באופן תקין, יכולה לאפשר להם לראות ולהבין מה שקורה להם, להתנהל בצורה לא משתלחת ובסופו של דבר לצמוח מתוך הסיטואציה.

ראה תכשיטים
אבן_אמאזונייט

אמאזונייט-אמזונייט Amazonite

אפשר לכנותה “אבן האותנטיות” מאחר והיא מחזקת אצל המשתמש בה את אותנטיות שבו ונותנת חיזוק להחלטה ללכת עם האמת הפנימית ולהביעה. מחברת לאהבה עצמית, קבלה והערכה עצמית ומחזקת איכויות אלו. מחזקת באופן כללי את היכולת לעשות מה שנכון עבורנו גם אם אינו תואם את המקובל. עוזרת להרגיע את העצבנות והאנרגיות השליליות שמלוות התמודדות עם אתגרים. 

ראה תכשיטים
אבן_קיאנייט

קיאנייט/קייניט – Kyanite

אבן מרגיעה המחזקת בו-זמנית את ההגיון, מפיגה כעס ותסכול ומסייעת לאדם להיות מחובר לעצמו גם במצבים לא פשוטים. מאזנת את בלוטת התריס ומסייעת לגוף הפיזי להתגבר על טראומות שונות כמו פציעות או תאונות. מאיצה איחוי עצמות ורקמות, ואת חידוש התחושה באיברים ששותקו, מעודדת החלמה משבץ מוחי ופגיעות ראש שונות. אבן לא שגרתיית שמכוונת לצורות מחשבה והוויה חדשניים ופורצי דרך שיאפיינו את העידן החדש. אחת האבנים הבודדות שאין צורך לנקות אנרגטית, מאחר ואינה סופחת אליה אנרגיות שליליות.

ראה תכשיטים
אבן_לרימר

לרימר (פקטולייט) Larimar

אבן של שלווה ושלום-עולמי, מאזנת חוסר רוגע הנובע משינויים ולכן מצוינת בתקופה סוערת של התפתחות מואצת. מחזקת שלוות-נפש ומגבירה השראה. טובה לליווי תהליכי הגשמה עצמית. עוזרת להתחבר לתדר של שלווה, טובה באופן כללי לחזק יכולות תקשור. מצוינת לחיזוק התקשורת הפנימית בין המשתמשת בה לעצמי הגבוה שלה.

ראה תכשיטים
אבן_קריסוקולה

קריסוקולה Chrysocolla

עוזרת לא לפחד מהרגשות. מחזקת בעדינות את היכולת להיות רגישים יותר אך לא פגיעים. עוזרת לפיתוח סבלנות, אדיבות, סובלנות, חמלה וענווה. עוזרת לגלות רגשות חיבה ואהבה. מקלה על תחושת אשם ולחץ מאזנת את מערכת הפריון הנשית ומקלה על הריון וכאבי לידה. מתחברת לאינטואיציה ועוזרת  לממש אותה. מסמלת אנרגיה רכה ונקבית. מתפקדת כגשר המחבר את מצב המודעות היומיומי הארצי עם מצבי מודעות רחבים יותר. מאזנת ויוצרת הרמוניה בין ההילה  והגוף הפיזי, וניתן לכן לתפעל בעזרתה כל אחת מהצ’קרות.

ראה תכשיטים
אבן_טורקיז

טורקיז Turquoise

חזקה ומיידית לאלה שהרגש אצלם פגוע או חלש. האבן הטובה ביותר להעלאת האינטליגנציה הרגשית. מהדהדת את העובדה שכולנו אחד וכשאדם מיטיב עם זולתו הוא מיטיב גם עם עצמו.
מזכירה את ערכה של החמלה והסלחנות. מרגיעה ומשקיטה את המחשבות ומעניקה תחושה של הרמוניה, מגבירה צורך בהגשמה עצמית, מעניקה רוגע-נפשי ואיזון רגשי ומהדהדת את חשיבותן של חברות ונאמנות.

ראה תכשיטים
אבן_ספיר

ספיר Sapphire

מחדדת בהירות מחשבתית ואת יכולת ההבנה. עוזרת לחשוב בצורה מעמיקה וצלולה.  עוזרת לברור את העיקר מהטפלולהתמקד בדברים החשובים. עוזרת לנקות מחשבות שליליות ומיותרות מהמחשבה המודעת. נותנת עידוד ומוטיבציה להתחיל לבצע דברים ולהתמיד בהם. מאזנת באופן כללי את מערכת הדם. מרגיעה שטפי-דם וטובה לטיפול בורידים ועורקים בעייתיים. מחזקת את המערכת החיסונית. 

ראה תכשיטים חזרה לכל הסגולות

עגלת קניות

שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 299 ₪

לא נמצאו מוצרים אשר זמינים לרכישה

ההזמנה שלך כרגע ריקה.