האתר בעל תמיכה מוגבלת בדפדפן שלך, אנו ממליצים לך לצפות באתר מ Chrome / Edge / Safari / Firefox
שליח עד הבית חינם מ249 ₪

אודות

את המסע שלי עם התכשיטים התחלתי לפני המון זמן, באזור גיל 10 כשכל בנות הכיתה היו מכינות צמידים בסגנונות שונים בהפסקות ואני המשכתי לעשות את זה גם בבית ובכל מקום שהייתה לי את האפשרות.
מאז התכשיטים מצאו אותי בכל מקום שהייתי, מצאתי את קופסת התכשיטים הישנה של אמא שלי (שעד היום חלק מהשלל שמצאתי שם מסתובב איתי ומהווה השראה עבור התכשיטים שלנו), סבתא שלי ז"ל הורישה לי מספר תכשיטים יקרי ערך שלעולם יהיו חלק מחיי.
השיא היה לפני הגיוס שקיבלתי את ה-מתנה מאבא שלי, ה-טבעת שלי, טבעת 'גם זה יעבור' (אם תרצו לשמוע את הסיפור עליה- תנו קפיצה למוצר באתר) במהלך הצבא קצת הזנחתי את התכשיטים כי היה אסור להסתובב איתם עלינו ובנוסף לא היה לי המון זמן פנוי.

במקביל נורא רציתי לעבוד ולחסוך כסף לדרום אמריקה כטיול של אחרי השחרור אבל לא מצאתי מקום עבודה שבאמת היה בא לי עליו, היה לי חשוב לעבוד במקום שיוסיף לי ערך מוסף, שאני ארגיש שאני ממצה את עצמי ונוגעת בייעוד שלי.

יום אחד הסתובבתי לי בתל אביב וקניתי כמה מוצרים להכנת תכשיטים, הכי בסיסי שיש, סתם כי התגעגעתי. העלתי את התכשיטים שהכנתי לרשת החברתית שהייתה באותה תקופה וקיבלתי עשרות הודעות של 'וואו! כמה עולה?' , 'איפה קנית? אני גם רוצה!' ואז הבנתי, שאולי הגיע הזמן להחזיר את התכשיטים לחיי.

פתחתי עמוד אינסטגרם והקמתי דוכן קטן בקניון (בניכן יש לקוחות שמכירות אותי עוד מהדוכן ההוא, עם המפה השחורה ושרשראות הגורמט) עם הזמן התפתחתי והוספתי עוד ועוד עובדים מדהימים ומוכשרים לעסק, הרחבנו למוקדי מכירה גדולים יותר ולמשרדים מרווחים ברעננה וכמובן הקמנו את גולת הכותרת – האתר המדהים שלנו.

היה לי ברור שגם כאן, אני חייבת להוסיף ערך מוסף, אפילו אם זה 'רק תכשיטים' ולכן אנחנו מבצעים 3-5 פעמים בשנה מבצעי התרמה ותרומה לקהילה בדרכים כאלו ואחרות. בנוסף, 2 קולקציות הדגל שלנו נושאות איתן ערך מוסף. אחת מהן זו קולקציית אבני החן שכל אבן חן מספרת סיפור משלה, עם סגולות מיוחדות ומלאות באהבה. השנייה זו קולקציית החריטה שלנו, בה כל חריטה מרגשת בצורה אחרת. תזכורת חיובית כצורת תכשיט, זה מרגש וממלא.

היום אנחנו כבר משפחה גדולה ואתן לגמרי חלק ממנה! בלעדיכן כל הדבר הזה לא היה קורה, אני אסירת תודה על כל לקוח ולקוחה שעוברים איתי ואיתנו את המסע הזה. אגב אם התעניינתם, בסוף לא טסתי לדרום אמריקה כי כבר היה לי כאן עסק לנהל ;)

כיף שאתם כאן!

אוהבת ומעריכה, שקד ♥

עגלת קניות

ברכות! ההזמנה שלכם זמינה עם משלוח בחינם נותרו 249 ₪ בלבד לשליח עד הבית חינם!
לא נמצאו מוצרים אשר זמינים לרכישה

ההזמנה שלך כרגע ריקה.