האתר בעל תמיכה מוגבלת בדפדפן שלך, אנו ממליצים לך לצפות באתר מ Chrome / Edge / Safari / Firefox
כל האתר ב20% הנחה קופון SUMMER20 מעודכן בקופה
שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 249 ₪

הצהרת נגישות

עודכן: דצמבר 2020
 
כללי
תכשיטי שאק איט שואפת להבטיח כי שירותיה הינם נגישים לאנשים עם מוגבלות. תכשיטי שאק איט השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.
נגישות באתר תכשיטי שאק איט
הנגישות לאתר המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת  למנהלת לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).
הפעלת תפריט הנגישות 
ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.
הצהרת אחריות
תכשיטי שאק איט ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה, גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות. במאמץ מתמיד לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל העמודים והתכנים באתר המנהלת, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של חסך טכנולוגי שלא מצא או זיהה את האלמנט המתאים
ביותר.
כאן בשבילך
אם אתם נתקלים בקשיים עם תוכן כלשהו באתר תכשיטי שאק איט או שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות כמפורט ב״צור קשר״ באתר ונשמח לעזור.
אם ברצונכם לדווח על נושא הנגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עמנו קשר 
בדוא״ל: info@shak-it.co.il
בטלפון: 050-777-4737

עגלת קניות

שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 299 ₪

לא נמצאו מוצרים אשר זמינים לרכישה

ההזמנה שלך כרגע ריקה.