האתר בעל תמיכה מוגבלת בדפדפן שלך, אנו ממליצים לך לצפות באתר מ Chrome / Edge / Safari / Firefox
שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 249 ₪

אבני חן לאומץ וחיזוק ביטחון

ביטחון ואומץ נובעים מבהירות פנימית ומהכרת בערך העצמי שלך. הביטחון יכול להיפגע מפחד מדחייה, דימוי עצמי נמוך, טראומה ופצעים שלא נרפאו.

אבנים אלו עוזרות להחזיר את הביטחון הטבעי, האומץ, הכוח והאופטימיות. יש שפועלים להגברת הרצון ותחושת הכוח הפנימי, בעוד שאחרים מביאים חיוניות מחודשת ואנרגיה כדי להגביר את הביטחון שלך.

אבן_אקוומרין

אקוומרין Aquamarine

"אבן האומץ" מגבירה את התעוזה. יכולה לאזן בין המחשבה לרגש והשפעתה תוכל גם לשחרר מרירות קיימת וציניות. מציינת לענידה כאשר נוסעים למקומות רחוקים. יכולה להגביר את יכולת החשיבה והיצירתיות. כמו כן, טובה לתלמידים ולסטודנטים כיוון שהאבן שמחדדת את החשיבה.

ראה תכשיטים
אבן_ברקת

אמרלד (איזמרגד, ברקת) Emerald

נחשבת לאבן המביאה מזל ושפע. מחזקת מוטיבציה ואומץ ללכת עם הלב, מעודדת זיכרון ועוזרת בקבלת החלטות. מחברת את האדם לתדרים של אהבה וחמלה, מביאה הרמוניה למערכות יחסים תוך הרגעת רגשות סוערים.

ראה תכשיטים
אבן_עין-הנמר

עין-הנמר Tiger-eye

מחזקת את היכולת והמוטיבציה לעשייה. מגבירה אומץ ומאפשרת להתחבר לגישה חיובית לחיים. מצוינת למי שהאנרגיות שלו נוטות להתפזר ומתקשה להוציא דברים לפועל. עוזרת להתמודד עם שינויים, גם טובים. ממתנת סערת רגשות שקשורה למתח מיני בעיקר בתחילת קשר רומנטי. 

ראה תכשיטים
אבן_אוונטורין

אוונטורין Aventurine

מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. מסייעת להגברת הפתיחות ויכולת הקבלה מבלי לחשוש מפגיעה. יחד עם היותה מרגיעה היא מעוררת מוטיבציה והרפתקנות, מאזנת בין יין ויאנג ומחזקת את יכולת הריפוי העצמי של המערכת האנושית. מצוינת לאנשי-עסקים החיים באווירה של מתח. מקילה על דכדוך, בעיקר אם נוצר מסיבות רגשיות.

ראה תכשיטים
אבן_אגת בלו-לייס

אגת בלו-לייס Blue-Lace Agate

מסייעת באופן מיוחד לשיפור הבעה מילולית. טוב להחזיקה בקרבת מקום כשרוצים לשמור על כושר ביטוי רגוע. מסירה ומשחררת מחסומים ממערכת העצבים. האנרגיה שלה מעניקה תמיכה עדינה למצבי ייאוש ודכדוך. טובה לעוסקים במשרות ניהוליות מאחר ועוזרת להרגיע ולהשקיט את המוח לאחר מאמץ מחשבתי.

ראה תכשיטים
אבן_סאנסטון

סאנסטון – אבן השמש Sunstone

האור שהיא מקרינה עוזר לסילוק פחדים וחרדות שונים, ולפוגג דכדוך, לחץ ומתח. היא מקרינה חום ורוך המסוגלים להקל ולרכך את הדחיסות של טראומות מודחקות. זה עשוי לתת הקלה אמיתית ומיידית לאדם הסובל מתוצאותיהן של חסימות אלו. בשימוש בה עשויה להזרים למודעות של המשתמש הנחיות מדויקות באילו צעדים לנקוט על-מנת  ליישם את הנתיב הרוחני שלו  בהווה.

ראה תכשיטים חזרה לכל הסגולות

עגלת קניות

שליח עד הבית חינם בכל הזמנה מעל 299 ₪

לא נמצאו מוצרים אשר זמינים לרכישה

ההזמנה שלך כרגע ריקה.