אבן_אבאלון

אבאלון Abalone

סוג של צדף שמקורו בעיקר באוקיינוסים. בעלת מראה מרהיב ומשתקפים בה כל צבעי הקשת בשילובים יפהפיים. נחשבת למינרל בעל אנרגיה של קסמים.מחזקת אופטימיות ומגבירה את היכולת להיות מאושר. מרגיעה פחדים. מעודדת עבודה משותפת בקבוצה. עוזרת לתקשורת עם הזולת. היא מרגיעה במהות שלה, אך בו זמנית מחדירה לתוך הלב שמחה ועליצות ורצון לחגוג את החיים. עוזרת ותומכת כשמתאוששים ממשבר.

אבן_אגת בלו-לייס

אגת בלו-לייס Blue-Lace Agate

מסייעת באופן מיוחד לשיפור הבעה מילולית. טוב להחזיקה בקרבת מקום כשרוצים לשמור על כושר ביטוי רגוע. מסירה ומשחררת מחסומים ממערכת העצבים. האנרגיה שלה מעניקה תמיכה עדינה למצבי ייאוש ודכדוך. טובה לעוסקים במשרות ניהוליות מאחר ועוזרת להרגיע ולהשקיט את המוח לאחר מאמץ מחשבתי.

אבן_אגת מוס

אגת מוס Moss Agate

הדהדת לכוח המרפא של הטבע והצמחייה. אבן מאזנת ומרגיעה. מתאימה לאנשים שבעבודתם יש להם קשר ישיר עם הצמחייה, כמו: גננים, חקלאים, אנשי בוטניקה ויערנים. בנוסף למאפייניה הייחודיים יש לה את כל התכונות הבסיסיות של אבני האגת. מזכירה למשתמש בה את העוצמות הפנימיות שקיימות בתוכו ועוזרת להתחבר אליהן מתוך מקום שקט.

אבן_אגת -קרייזי לייס-

אגת "קרייזי לייס" - AGATE CRAZY LACE

אגת מרהיבה ביופיה שמקורה במקסיקו.מעניקה יציבות והגנה, מחזקת ביטחון עצמי ובריאות. היא כשער המחבר בין מימד הרוח ומימד החומר. עוזרת לנו להיפתח בצורה הדרגתית ומאוזנת לעולמות הרוחניים.

אבן_אובסידיאן

אובסידיאן Obsidian

בשלב בו יש התמודדות עם הפחדים היא מאזנת אנרגיות פנימיות וחיצוניות ושומרת בעדינות על האדם מנזק רגשי/פיזי שעלול להגרם לו. נשיאה או ענידה שלה בתקופות קשות כשהמשתמש בה מוכן לכך עוזרת לפזר את המחשבות הלא-אוהבות שעולות מתוך הפנימיות.

אבן_אוונטורין

אוונטורין Aventurine

מרגיעה ומרככת רגשות שליליים. מסייעת להגברת הפתיחות ויכולת הקבלה מבלי לחשוש מפגיעה. יחד עם היותה מרגיעה היא מעוררת מוטיבציה והרפתקנות, מאזנת בין יין ויאנג ומחזקת את יכולת הריפוי העצמי של המערכת האנושית. מצוינת לאנשי-עסקים החיים באווירה של מתח. מקילה על דכדוך, בעיקר אם נוצר מסיבות רגשיות.

אבן_אופאל

אופאל (אופל) Opal

אחוז גבוה ממנה הוא מים, המייצגים רגש ונשיות והיא מזוהה עם אנרגיה נשית. נחשבת לאבן מעוררת ומתגברת המעצימה כל תכונה ומצב אנרגטי אצל הנושא אותה. בין היתר מגבירה יצירתיות ודמיון ועוזרת להתגבר על הצדדים האפלים יותר בנפש. עוזרת להשתחרר מחסימות פנימיות ועכבות ובכך מעודדת תהליכי התפתחות פנימית, חיבור לפוטנציאל האנושי החיובי ומימוש שלו.  מעודדת התפתחות רוחנית.

אבן_ ורודה-אופאל

אופאל (אופל) ורודה Opal

סופגת אנרגיה רגשית ומקרינה אותה חזרה בצורה מחוזקת, בין אם מדובר ברגשות חיוביים או שליליים. מהדהדת את הידיעה שאהבה מחזקת ומעמיקה את הדרך ההתפתחותית. עוזרת להשתחרר מתבניות חשיבה רגשיות שאינן מתאימות יותר. עוזרת להשתחרר מחסימות פנימיות ועכבות ובכך מעודדת תהליכי התפתחות פנימית, חיבור לפוטנציאל האנושי החיובי ומימוש שלו.

אבן_איולייט

איולייט (קורדיירייט Iolite (Cordierite

מכוונת לעבודה רוחנית ומלמדת שהליכה דרך הפחדים היא הדרך הטובה ביותר להגברת המודעות. מצוינת לעבודה על ניגודים, ומתבטא בה איזון בין שני הגוונים: איזון בין רוחני למנטלי. יש לה את היכולת למקד את המשתמש בה כך שיהיה מחובר למה שקורה איתו בהווה בעת תהליך רוחני. מאפשרת להתייחס לנושא מסוים ביותר מזווית אחת, ולהבין שיש יותר מהנראה לעין.

אבן_אמאזונייט

אמאזונייט-אמזונייט Amazonite

אפשר לכנותה “אבן האותנטיות” מאחר והיא מחזקת אצל המשתמש בה את אותנטיות שבו ונותנת חיזוק להחלטה ללכת עם האמת הפנימית ולהביעה. מחברת לאהבה עצמית, קבלה והערכה עצמית ומחזקת איכויות אלו. מחזקת באופן כללי את היכולת לעשות מה שנכון עבורנו גם אם אינו תואם את המקובל. עוזרת להרגיע את העצבנות והאנרגיות השליליות שמלוות התמודדות עם אתגרים. 

אבן_אמטיסט

אמטיסט (אחלמה) Amethyst

משוייכת לצ’קרת העין השלישית (העין של הנפש) אבן מרגיעה שמשקיטה את התודעה. עוזרת לעבור בקלות רבה יחסית למצב של שינה כך שהיא עוזרת למתקשים להרדם ומרגיעה כעס. מצוינת לשימוש במצבי עייפות יתר ותשישות. טובה להקלת מתח, מסיעת לנדודי שינה.

אבן_אפטייט

אפטייט Apatite

אבן עוצמתית. מתאימה מאד למטפלים ויועצים בתחומים שונים, עוזרת לחוש יותר חמלה וקבלה כלפי הנעזרים בהם. מגבירה את השלווה הפנימית ולכן טובה למדיטציה. מחזקת בטחון עצמי ועוזרת להרגיש יותר חמלה ואמפטיה כלפי הזולת. מתאימה לתלמידים בשל יכולתה לחזק את בהירות המחשבה ואת הריכוז. טוב לשאת אותה כשיש וירוסים. מאזנת את התיאבון ובכך עוזרת בעקיפין לאזן את משקל הגוף, חשוב לציין שהיא לא בהכרח גורמת להרזיה, אלא להגעת הגוף למשקלו האופטימלי.    

אבן_אקוומרין

אקוומרין Aquamarine

מחזקת את היכולת לעשות התבוננות עמוקה על הרגשות והתגובות בעת סערה רגשית, ויחד עם זאת לא לצאת מאיזון ומהחיבור לעצמי. מתאימה במיוחד לאלה שבזמן מצבים רגשיים סוערים קשה להם להתנהל באופן תקין, יכולה לאפשר להם לראות ולהבין מה שקורה להם, להתנהל בצורה לא משתלחת ובסופו של דבר לצמוח מתוך הסיטואציה.

אבן_ברקת

אמרלד (איזמרגד, ברקת) Emerald

מתדרת בעיקר לצ’קרת הלב, מתפעלת ומחזקת את פעולתה. נחשבת לאבן המביאה מזל ושפע. ברומא העתיקה היתה סימבול לפוריות. השפעתה האנרגטית אפקטיבית במיוחד כשמשתמשים בה כתמצית. מהדהדת טוהר, נקיון פנימי ואמת. מחזקת יכולות ניבוי וראייה על-חושית. טובה לליווי תהליכי שחזור (חזרה חווייתית אחורה לתקופות קודמות בחיים אלה או לגלגולים אחרים). 

אבן_אמטרין

אמטרין Ametrine

מייצגת את השילוב בין הנשי והגברי ובין השכלי והרוחני בתוך כל אדם. מצוינת למדיטציה בעיקר בתקופות בהן מתהווה שינוי. מאפשרת כניסה מהירה לתוך מצבים גבוהים של תודעה. מנקה את המחשבה וממרכזת את האדם לתוך עצמו תוך כדי כך שמאפשרת כניסה של רעיונות חדשים לתוך המציאות היומיומיתניתן לשאתה כשיש התכווננות לשינויים שהם לטובה, אך נחווים כקשים. כמו עזיבת מקום עבודה, מגורים, או יציאה ממערכת יחסים לצורך התחלה חדשה.

אבן_באמבלביי

ג׳ספר דבורה Bumblebee Jasper

אבן אנרגטית חזקה המגלמת בתוכה את האנרגיה המתפרצת של הר הגעש שממנו היא נולדה. אבן זו מעוררת את הצ’אקרות של מקלעת השמש. מקלעת השמש היא גם הצ’אקרה של הכוח. אבן זו ידועה כמסייעת בהערכה העצמית.

אבן_ג׳ספר פיקצ׳ר

ג´ספר פיקצ´ר - PICTURE JASPER

מעודדת הג’ספר התבוננות עמוקה והבהרה של מצבי חיים. באמצעותה ניתן להגיע לתובנות חדשות על מצבים קיימים ופתרונות למצבים שנראים לנו בלתי ניתנים לשינוי. אבן זו מחברת לתחושת הבחירה ומזכירה שבכל מצב קיימת בחירה אמיתית היוצרת שינוי. בגוף הפיסי טובה למערכת העיכול.

אבן_גייד סגולה

ג׳ייד סגולה Purple Jade

מעודדת בריאות, שלווה, שלום ואריכות ימים. כמו כן, היא מסייעת לנו לשחרר רגשות מודחקים, להיות מלאי השראה ובעלי יכולת הבחנה בין עיקר לטפל. אבן זו מעוררת את תת המודע לכן היא קרויה גם “אבן החלום”. מחברת אותנו לאהבה, חמלה ומחזק תכונות נשיות לכן טובה לאמהות.

אבן_מוקייט

ג’ספר מוקייט (Mookaite)

אבן מרהיבה ומגוונת בצבעיה שמוצאה מאוסטרליה. מבחינת שימושיה האנרגטיים מספקת איזון נפלא בין פנים וחוץ, ומחברת בין חוויות פנימיות לבין המימוש שלהן במציאות הפיזית. עוזרת להגביר את הרצון והצורך בהרפתקנות ובו בזמן עוזרת להרפתקן להרגיש מאוזן ומחובר לעצמו. עוזרת לקבל החלטות ולהתגבר על דילמות. נותנת חיזוק כללי לגוף הפיזי.

אבן_ג׳ספר פיקאסו

ג׳ספר פיקאסו - PICASO JASPER

עוזרת להקל על לחץ רגשי ומצוינת להגנה אנרגטית. בנוסף, תומכת באיזון בין הגברי לנשי (יין ויאנג) ובחיבור מאוזן והרמוני בין הגוף הפיזי לרמות המעודנות יותר. בעלת יכולת לחבר את המשתמש בה לכשרונות אומנותיים הקיימים בו. עוזרת להעלות על פני השטח יכולת ופוטנציאל מכל הסוגים שקשה להגיע אליהם. עוזרת לשמור על צלילות מחשבה ושליטה עצמית, מגבירה תחושת כבוד כלפי העצמי והזולת

אבן_גארנט

גרנט (גארנט) Garnet

מסוגלת לעורר את ההשראה, היצירתיות והמוטיבציה. מפיגה מצבי רוח קשים. מחזקת את טיהור הדם. טובה במקרים של מחזור חודשי לא סדיר כשהמחזור חלש מדי, וכן לחולשה של מערכת הפריון. קשורה ליצירה בכל הרמות (גם בהיבט של ילודה וגם של היכולת ליצור). מגבירה תשוקה מינית. לכאבי גב תחתון טוב לשלבה עם הסמוקי-קוורץ

אבן_היולייט

היולייט (הואולייט) Howlite

מחזקת את הרוחניות הבסיסית שקיימת בכל אחד בין אם היא באה לידי מיצוי או לא, ולכן תהיה מצוינת לאנשים בתחילתה של דרך רוחנית. טובה במיוחד לאנשים שהדרך בה הם הולכים או הקריירה שלהם דורשת השקעה אינטלקטואלית. מתאימה גם לסטודנטים. עוזרת להתמודד עם היסוסים שצצים במהלך הדרך, מחזקת את חוש הצדק האישי ולכן מצוינת לעוסקים בנושאים של חוק וצדק כמו שוטרים, עורכי-דין ושופטים.

אבן_זויסייט

זויסייט Zoisite

מעודדת את יכולת הריפוי העצמי של הגוף, עוזרת לתהליכי דה-טוקסיפיקציה (ניקוי רעלים), הרובי-זויסייט נחשבת כמעודדת פוריות. נותנת חיזוק לגוף הפיזי ועוזרת לו לחזור לעצמו אחרי טראומה מכל סוג או מחלה.

אבן_טורמלין

טורמלין Tourmaline

מאיצה תהליכים של מודעות-עצמית ומעניקה הגנה אנרגטית תוך כדי. עוזרת ותומכת במצבי פרידה או כל התמודדות אחרת עם כאב. בשימוש מתמשך בה, בעיקר כשמדובר באבנים חזקות ומלוטשות המשובצות בתכשיטים, עשויים להתחזק הקסם האישי והזוהר השופעים מהאדם. מצוינת לטיפול בעייפות כרונית ותשישות. אבן שפע מובהקת. מחזקת את מערכת העצבים.

אבן_טורמלין-קוורץ

טורמלין-קוורץ Tourmalinated-Quartz

עוזרת לזהות דפוסים רגשיים שאינם משרתים אותנו יותר, ולשחררם. תהליך זה קורה כשיש מוכנות לכך. מגבירה בטחון פנימי בהליכה בכיוון מסוים ובעשיית דברים שונים, מחזקת סמכותיות. עוזרת להבהיר את החשיבה.

אבן_טורקיז

טורקיז Turquoise

חזקה ומיידית לאלה שהרגש אצלם פגוע או חלש. האבן הטובה ביותר להעלאת האינטליגנציה הרגשית. מהדהדת את העובדה שכולנו אחד וכשאדם מיטיב עם זולתו הוא מיטיב גם עם עצמו.
מזכירה את ערכה של החמלה והסלחנות. מרגיעה ומשקיטה את המחשבות ומעניקה תחושה של הרמוניה, מגבירה צורך בהגשמה עצמית, מעניקה רוגע-נפשי ואיזון רגשי ומהדהדת את חשיבותן של חברות ונאמנות.

אבן_לאפיס לזוליי

לאפיס לזוליי Lapis lazuli

מרככת ומרגיעה תחושות ייאוש. טובה לשחרור לחצים מכל הסוגים. בדרך כלל נמשכים אליה אנשים בעלי מודעות עצמית גבוהה. לאורך ההיסטוריה התחברו אליה מלכים, שליטים ומשפחות אצולה. האנרגיה שלה נותנת עידוד לדבר אמת בכל מצב ומזכירה שזוהי הדרך הנכונה ביותר.

אבן_לברדורייט

לברדורייט Labradorite

עוזרת למשתמשת בה להתחבר לעוצמה שלה ובו-בעת להיות יציבה ומעשית בהתנהלותה. מאפשרת לזרום בצורה מאוזנת בתקופות של שינויים משמעותים בחיים. מעודדת שלווה וקור-רוח על ידי הסרת מחשבות מטרידות, מחזקת מקוריות. מביאה להכרה ביכולות לוגיות ואנליטיות ומחזקת את ההבנה מתי הזמן הנכון לדברים שונים ובמקביל את הבטחון העצמי.

אבן_לרימר

לרימר (פקטולייט) Larimar

אבן של שלווה ושלום-עולמי, מאזנת חוסר רוגע הנובע משינויים ולכן מצוינת בתקופה סוערת של התפתחות מואצת. מחזקת שלוות-נפש ומגבירה השראה. טובה לליווי תהליכי הגשמה עצמית. עוזרת להתחבר לתדר של שלווה, טובה באופן כללי לחזק יכולות תקשור. מצוינת לחיזוק התקשורת הפנימית בין המשתמשת בה לעצמי הגבוה שלה.

אבן_מונסטון

מונסטון (אבן-ירח) Moonstone

מחזקת תקווה ושאיפות, טובה להתחלות חדשות ולתקופות של שינויים משמעותיים בחיים. עוזרת לחיזוק ההערכה העצמית. מעודדת את פיתוח היכולת האינטואיטיבית במידה ולא משתמשים בה מספיק. כמו בהיבט הרגשי, כך גם בהיבט הפיזי, טובה לכל המקרים של חוסר-איזון הורמונלי . משחר ההיסטוריה מקושרת עם אנרגית-הירח שנחשבת לאנרגיה נשית, ושמה נגזר משמו של הירח. אבן בעלת היסטוריה רחבה הנזכרת בתרבויות רומא העתיקה והמזרח. בהודו נחשבת כאבן קדושה.

אבן_סאנסטון

סאנסטון – אבן השמש Sunstone

האור שהיא מקרינה עוזר לסילוק פחדים וחרדות שונים, ולפוגג דכדוך, לחץ ומתח. היא מקרינה חום ורוך המסוגלים להקל ולרכך את הדחיסות של טראומות מודחקות. זה עשוי לתת הקלה אמיתית ומיידית לאדם הסובל מתוצאותיהן של חסימות אלו. בשימוש בה עשויה להזרים למודעות של המשתמש הנחיות מדויקות באילו צעדים לנקוט על-מנת  ליישם את הנתיב הרוחני שלו  בהווה.

אבן_סודלייט

סודלייט Sodalite

אבן מרגיעה ומלווה מצוינת לתהליכי התפתחות שונים, מצוינת למטפלים מכל הסוגים. מעודדת הפעלת רגש, אמפטיה וחמלה מצד אחד ובו-זמנית מאפשרת להיות ענייני ולא להסחף רגשית לתוך הכאב והקושי של המטופל. מעודדת התפתחות רוחנית תוך השארות ב’כאן ועכשו’, האנרגיה שלה מעוררת מחשבה מעמיקה ועוזרת לנקות תבניות חשיבה ישנות מתת-המודע. מעודדת את המוח להגיע למצב שקט ושלוו בו ניתן להשיג קליטה והבנה גדולות יותר ולסלול בכך דרך לחשיבה מודעת. 

אבן_סיטרין

סיטרין Citrine

עוזרת לראות את החיים בפרופורציה נכונה. עוזרת להבהיר את המחשבות ולהתבטא בבירור. טובה לבעיות ריכוז אצל ילדים וכן לאנשים שעומדים מול קהל: מרצים, מנחים מורים וכו’. מחזקת את הריכוז, צלילות המחשבה והזכרון וניתן לאחוז אותה כשלומדים או מתכוננים לבחינה. אפשר להשתמש בה כשרוצים להתבטא באסרטיביות, לבקש העלאת-שכר או לנהל כל שיחה קשה אך חיונית.

אבן_ספיר

ספיר Sapphire

מחדדת בהירות מחשבתית ואת יכולת ההבנה. עוזרת לחשוב בצורה מעמיקה וצלולה.  עוזרת לברור את העיקר מהטפלולהתמקד בדברים החשובים. עוזרת לנקות מחשבות שליליות ומיותרות מהמחשבה המודעת. נותנת עידוד ומוטיבציה להתחיל לבצע דברים ולהתמיד בהם. מאזנת באופן כללי את מערכת הדם. מרגיעה שטפי-דם וטובה לטיפול בורידים ועורקים בעייתיים. מחזקת את המערכת החיסונית. 

אבן_ספודיומן

ספודיומן Spodumene

עוזרת ללב לדעת מהן חמלה ואהבה ומהו חופש מפחד. מחברת לשמחה במחשבות וברגשות עם התעוררותה של האהבה העצמית. מעוררת אהבה בכל המישורים: בין בני-זוג, בין אנשים בכל סוג של מערכת יחסים, ובעיקר בין אדם לעצמו, אהבה חסרת פשרות ותנאים. מקשרת עם מקור של אהבה אינסופית. מלמדת על שיווי משקל רגשי.

אבן_פרידוט

פרידוט Chrysolite

הפרידוט נחשבת לאבן מזל בתחום הכספי ועוזרת למשוך שפע לחיי האדם, מנקה את הגוף ואת הלב מרעלים וממחשבות מזיקות. לטיפול הטחול, לבלב, כיס מרה ובעיות עיכול. עוזרת לטיפול האולקוס, להגמשת צוואר הרחם לפני הלידה.
הפרידוט שאנו מכירים קיום נקראה בעבר טופז, הפרידוט הייתה חלק מאבני החושן שעל אפודו של הכהן הגדול כמו כן ישנם מספר אזכורים לפרידוט בתנ”ך.

אבן_סרפנטיין

סרפנטיין Serpentine

מגינה מפני אנרגיות שליליות מכל הסוגים, בעיקר חיצוניות. האנרגיה שלה מתאפיינת בקלילות יחסית והיא אבן מרוממת המביאה שמחה ותחושת התעלות. נחשבת כקמע וכאבן הגנה ומזל לאנשים שעורכים מסעות למקומות רחוקים. אחת האבנים הטובות לעבודה המשלבת התבוננות בחיים קודמים . מצוינת למדיטציה. מעוררת אכפתיות חברתית ואקולוגית. מעודדת שיפור כללי של מצב-הרוח. מאפשרת שחרור פחדים שחונקים תחתיהם את התקווה והאופטימיות.

אבן_פנינה

פנינה Pearl

האנרגיה שלה מגבירה טוהר, תמימות ואמון. היא סימבול ליושר ונמשכים אליה אנשים שאיכות זו טבועה בהם או שיש להם פוטנציאל לכך והפנינה תעזור להם להתחבר אליה. מטהרת את המחשבה ומגבירה את היכולת לקבלה והערכה-עצמית. מחזקת את החיבור לאיכויות הפנימיות ועוזרת להבין אילו איכויות חסרות ואילו רצוי לשפר. עוזרת לקבל ביקורת לשם שיפור עצמי. מצוינות לעוסקים בנושאים הדורשים דיוק פרטני וסבלנות.

אבן_קרנליאן

קרנליאן Carnelian

בשם: “אבן-השמחה”, מאחר והאנרגיה שלה יוצרת שמחת-חיים ועליצות. נחשבת בדרך כלל לאבן שמתגברת אנרגטית, אך בזכות העדינות שלה יכולה להרגיע גם במקרים של עודףעוזרת להתמקד בהווה. משפרת את כושר הריכוז. מצוינת לאנשים שעומדים מול קהל, תחזק אצלם את היכולת ההבעתית והתיאטרליתבזכות יכולתה להכניס שמחה היא מסוגלת לאזן רגשות סוערים של כעס ושנאה ולהפיג קנאה, אחיזתה מעניקה תוספת מרץ לאנשים איטיים.

אבן_קריסטל-קוורץ copy

קריסטל-קוורץ clear-Quartz

בעיקרה היא אבן מתגברת בעלת אנרגיה צלולה וגבוהה. מלווה נפלאה להתפתחות רוחנית בכל שלביה, ממריצה מחזקת באופן כללי את אנרגיית הגוף הפיזי. מקשרת בין המימד הפיזי למחשבתי ומעניקה טוהר למחשבה ולרגש. נותנת תמיכה וחיזוק כשסובלים מחוסר יציבות רגשית או מושפעים באופן מוגזם מאנרגיות חיצוניות. מצוינת למדיטציה.

אבן_קורל

קורל – אלמוג Coral

מחזקת יכולות מיסטיות וחיבור לאנרגיה גבוהה, מעוררת דמיון, אינטואיציה ואת יכולת ההפשטה. מומלץ לצרף אותה לעבודה בדמיון מודרך.מרככת דכאון ואדישות ומשרה תחושת שלווה והרמוניה. מחזקת רגישות חברתית וטובה לאנשים חסרי-טאקט. מחדדת ראיית מצבים לעומק ועוזרת לעשות בחירות חשובות. עוזרת לחיות את הרגע ולחוות אותו בצורה ברורה ונכונה יותרמגבירה תחושת חיבור עם הטבע ועם המציאות משביחה את הקול הפיזי ומתאימה לזמרים ולכל מי שעובד עם הקול.

אבן_קיאנייט

קיאנייט/קייניט – Kyanite

אבן מרגיעה המחזקת בו-זמנית את ההגיון, מפיגה כעס ותסכול ומסייעת לאדם להיות מחובר לעצמו גם במצבים לא פשוטים. מאזנת את בלוטת התריס ומסייעת לגוף הפיזי להתגבר על טראומות שונות כמו פציעות או תאונות. מאיצה איחוי עצמות ורקמות, ואת חידוש התחושה באיברים ששותקו, מעודדת החלמה משבץ מוחי ופגיעות ראש שונות. אבן לא שגרתיית שמכוונת לצורות מחשבה והוויה חדשניים ופורצי דרך שיאפיינו את העידן החדש. אחת האבנים הבודדות שאין צורך לנקות אנרגטית, מאחר ואינה סופחת אליה אנרגיות שליליות.

אבן_קריסוקולה

קריסוקולה Chrysocolla

עוזרת לא לפחד מהרגשות. מחזקת בעדינות את היכולת להיות רגישים יותר אך לא פגיעים. עוזרת לפיתוח סבלנות, אדיבות, סובלנות, חמלה וענווה. עוזרת לגלות רגשות חיבה ואהבה. מקלה על תחושת אשם ולחץ מאזנת את מערכת הפריון הנשית ומקלה על הריון וכאבי לידה. מתחברת לאינטואיציה ועוזרת  לממש אותה. מסמלת אנרגיה רכה ונקבית. מתפקדת כגשר המחבר את מצב המודעות היומיומי הארצי עם מצבי מודעות רחבים יותר. מאזנת ויוצרת הרמוניה בין ההילה  והגוף הפיזי, וניתן לכן לתפעל בעזרתה כל אחת מהצ’קרות.

אבן_קריסופרס

קריסופרס Chrysoprase

עוזרת לאדם להכיל טוב יותר את עצמו והזולת. עוזרת להתפתחות אישית בכך שמצביעה על פוטנציאליים אפשריים לעתיד. מרגיעה מעברים בין התנשאות יתר ורגשי-נחיתות. מעניקה עידוד כשהלב פגוע ושבור. בזמנים קשים נותנת הרגעה שמעודדת יכולת לחשוב על פתרונות אפשריים למצב. התדרים שלה מביאים איכויות של חסד וחמלה. מעודדת את המשתמש ללכת עם האמת שלו לא משנה לאן תוליך אותו. מחזקת שפע ובו-זמנית את הזכרון והחכמה ומגבירה סבלנות. 

אבן_עין-הנמר

עין-הנמר Tiger-eye

מחזקת את היכולת והמוטיבציה לעשייה. מגבירה אומץ ומאפשרת להתחבר לגישה חיובית לחיים. מצוינת למי שהאנרגיות שלו נוטות להתפזר ומתקשה להוציא דברים לפועל.עוזרת להתמודד עם שינויים, גם טובים. ממתנת סערת רגשות שקשורה למתח מיני בעיקר בתחילת קשר רומנטי. 

אבן_רובי

רובי Ruby

מסמלת אצילות. עוזרת לשחרור חסימות, חרדות קדומות ופחדים. מסייעת לעורר ולחזק את האינטואיציה, עוזרת למשתמש בה להביע עצמו בצורה ברורה יותר ולשפר עמדות בעימותים וויכוחים, עוזרת להיות יותר מעודנים ומתחשבים ופחות גסים. אבן שפע שעוזרת להתחבר ליכולת האנושית הטבעית לחיות ברווחה.עוזרת להתאזן ולחזור לפרופורציה כשמתעוררים רגשות סוערים. עוזרת לראות את האמת האישית. נחשבת כאבן טובה לשמירה על הזוגיות ועל יציבות כלכלית.

אבן_רודונייט

רודונייט Rhodonite

מאפשרת להכניס אנרגיה של אהבה לכל פעולה שהיא. תומכת רגשית כשיש קושי במערכת יחסים. ניתן לענוד אותה כשרוצים לשמור על הלך-רוח אוהב במהלך היום. טובה לעבודה על יחסים מכל הסוגים. הרודונייט האדומה עוזרת למצבי תשישות וחוסר-אנרגיה, בעיקר אם הם תוצאה לטראומה רגשית. עוזרת להביע עמדה ואף להתנגד נמרצות, ולעשות זאת מתוך מקום של אהבה וקבלה לזולת. כשיש קושי להיות אובייקטיביים ולהתנהל נכון בתוך מערכות יחסים הרודונייט תעזור להיות יותר ממוקדים, פחות דאוגים וכתוצאה מכך לתפקד טוב יותר מול הזולת.

אבן_רודוקרוסייט

רודוקרוסייט - Rhodochrosite

אבן של אהבה: מגבירה אהבה עצמית ומחזקת זהות עצמית ואיזון בנושאים של לב. אפשר להשתמש בה כדי להתמקד בייעוד הנשמה ולהבין טוב יותר מהי מטרת חייו של אדם. לאנשים שאין להם זוגיות או נמצאים בזוגיות שאינה מתאימה להם תעזור למשוך אהבה חדשה לחייהם. גבירה מודעות ומחזקת זכרון ואינטלקט. מצוינת למטפלים לסוגיהם, נפלאה לחידוד החוש האסתטי ומתאימה למעצבים למיניהם, מאפרים, מלבישים, תפאורנים ויועצות-יופי.

אבן_רוז קוורץ

רוז-קוורץ Rose-quartz

משויכת לאנרגיית האהבה, החמלה והרכות. מצוינת לחיזוק קבלה עצמית ומסייעת לנו לקבל את האחר כפי שהוא. היא מצוינת לחיזוק ולכן מומלצת במצבי משבר. מכונה ״אבן האהבה״, מסייעת להעניק אהבה טהורה לזולת ולקבל אהבה בחזרה. מגבירה את האנרגיות החיוביות בגוף, מנטרלת פחדים וכעסים. היא עלולה לגרום להצפות רגשיות ולכן חשוב לבוא אליה מוכנים.